Diş dolgu fiyatı 2018

GÜNCEL YAZI BLOG

Diş Hastanemizde Uygulanan Tedaviler. 

  1. Zirkonyum Diş kaplama ve Metalsiz porselen köprüler
  2. Diş beyazlatma,
  3. Kron ve köprüler,
  4. Cam fiber diş,
  5. Porselen laminalar,
  6. Diş renginde dolgular,
  7. Diş eti ameliyatları.

Estetik diş hekimliği gülümsemenizi düzelterek görünüşünüzü tamamen değiştirir, yenilenen dişlerinizle kendinize güveniniz artar ve daha iyi hissedersiniz.

Estetik diş hekimliği ile dişlerinizin rengini beyazlatma, yeniden şekillendirip, gülüşünüzü ‘tamir etme’ şansına sahipsiniz.

Estetik dişhekimliği uygulamaları; kron ve köprüler, porselen laminatlar, inlay – onlayler, diş beyazlatma, dişeti ameliyatları, ve diş renginde dolgulardır.

Bu tedavilerin tamamı kliniğimizde rutin olarak uygulanmaktadır.

Tel:02126616979

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ VE ZİRKONYUM

20120509-225700.jpg
ZİRKONYUM DİŞ KAPLAMA
Estetik diş hekimligi Zirkonyum Porselen kaplama ile doğal diş görüntüsü yakalanabilmektedir. Tam seramik kron restorasyonlar hem ön bölge hem de arka bölgelerde başarılı sonuçlar alınmıştır.Tam seramik restorasyonların kırılgan olmaları onların köprü restorasyonu olarak kullanılmalarına engel olmuştur.Güzel bir gülüşe sahip olamak için diş kaplaması yaptıranlara estetik zirkonyum porselen diş kaplaması tevsiye edilebilmektedir.Metal içermeyen zirkonyum diş kaplamalar diş etinde de renklenme yapmazlar.Metal kullanılmadan metal seramik diş kaplamaları kadar dayanıklı diş köprüleri yapılabilmektedir. Bu özellikleri azı dişler bölgesinde daha rahat kullanılmasını sağlamıştır.

Zirkonyum porselen diş yapımı

İki farklı yöntemle elde edilmektedir. Bunlardan biri, yeşil seramiklerden olan homojen zirkonyum blokları sintirlendikten ve büzüldükten sonra son boyutları elde edilir. Diğer yöntem ise yoğun sintirlenmiş zirconia bloklar restorasyonların son halinde millenerek elde edilmiştir. Estetik sonuç açısından her iki yöntemde uygun sonuç vermektedir.

Diş beyazlatma

Zirkonyum diş fiyatı porselen diş fiyatına göre daha yüksektir. Zirkonyum diş fiyatını belirleyen unsur ise laboratuvar ın yaptığı yatırım ve geri dönüş maliyetleridir.

www.dislerinibeyazlat.com  sitesinden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

20120909-130009.jpg Lamina diş kaplaması ile estetik görünümlü güzel bir gülümseme elde etmek mümkündür. Bir şey kimliğin de diş üzerinden en az madde kaldırarak uygulanan tedavi olan laminat diş kaplama estetik özellikleri ile de en plana çıkmaktadır. Özel bir yapıştırma seti gerektiren bu güçlendirilmiş seramik veya zirkonyum alt yapılı lamina diş kaplamaları hazırlık ve uygulama aşamasında da özel eğitim almış ve şekilleri tarafından uygulanabilmektedir. Lamina konusunda uzman olmayan bir hekime lamina yapması konusunda ısrar ederseniz size yapacağı işler kısa zaman içerisinde düşebilir veya sorun yaşayabilirsiniz. Estetik diş hekimliği genel diş hekimliğinden ayrı bir bırakmıştır. Bazı özel ayrıntılı hassas çalışmalar ve malzemeler gerektirir.

×

Powered by WhatsApp Chat

× WhatsApp ile randevu alın