DİŞ TEDAVİ TURİZMİ

Bu Sayfanın İçeriği

DİŞ  TEDAVİ TURİZMİ

Diş fiyatlarının yüksek olması, Avrupa’da yaşayanları diş tedavileri için (implant zirkonyum porselen )sağlık hizmeti ücretlerinin düşük olduğu ülkelere giderek yaptırmaya başladı. Bu ülkeler arasında ilk tercih edilen yer de Türkiye oldu.

Hastalar, protezlerini veya dental implantlarını kendi ülkelerinde yaptırırlarsa protez ve implant ücretini devlet ve özel sigortaları karşılamaz. Yapılan bu implant ve protezlerin ücretini hasta kendisi ödemek zorunda kalır. Hastalar protezlerini sağlık turizmi kapsamında Türkiye’de yaptıracak olurlarsa, hem kendi ülkelerindeki fiyatın neredeyse dörtte birini öderler hem de seyahat etmiş olurlar.

Hastalar protezlerini Türkiye’de yaptırmakla, hem seyahat etmiş olurlar hem de önemli miktarda tasarruf etmiş olurlar.

Türkiye’de kaldığım süre boyunca diş tedavilerim dışında seyahatimle ilgili yardım edebilir misiniz?

Türkiyede kaldığınız süre içerisinde, istenildiği taktirde kalacak otel seçimi, tedavi süresince randevu trafiğine uygun olacak şekilde, gezilecek görülecek yerlerin seçiminden oluşan gezi programı ve kalacağınız yer ile kliniğimiz arasındaki transferiniz vb gibi konularda yardımcı olabiliriz.

Tedavi Başlamadan Önce Yapmanız Gerekenler

Ülkenizde herhangi bir yerde panoromik röntgen (panoromik x-r) çektirerek bunu e-mail veya kargo ile Türkiye’ye ulaştırmanız gerekmektedir. Panor
omik röntgeninizi inceleyerek yapılacak tedavileri tesbit edilerek tedavinin maliyeti ve ne kadar zaman alacağı, konusunda size bilgi verilecektir. Sizden onay aldıktan sonra tedavi başlangıcı için karşılıklı olarak randevu zamanı tesbit edilecektir.
Bilgi icin:0905345495016
estetik.dentist@gmail.com

20120719-151333.jpg

Bir cevap yazın

×

Powered by WhatsApp Chat

× WhatsApp ile randevu alın