Kategori: İmplant

implant diş fiyatları

Zirkonyum diş

İmplant Kaç Günde Takılır?

İmplant tedavisinin meşakkatli bir işlem olduğunu biliyorsunuzdur. Gerek maddi açıdan gerekse manevi olarak insan implant diş tedavisi yaptırdığında biraz yoruluyor. Ancak implantı kullanmaya başladığında buna değdiğini anlıyor. İmplant diş yapım süreci ile ilgili genel bilgilerimiz olmasına rağmen bu konuda ayrıntılı bilgiye pek sahip değiliz. Bu nedenle implant kaç günde takılır, implant bekleme süresi, implant dikişleri kaç gün sonra alınır, implant sonrası ağrı kaç gün sürer gibi soruların cevapları yer alıyor.

Okumaya devam et

İmplant Kaç Yıl Dayanır?

Bazen implant fiyatları merak ediliyor. Bazen de İmplant kaç ayda takılır? implant kaç ay sürer? implant kaç ayda biter? implant kaç aşamada yapılır? implant kaç ayda iyileşir? implant kaç ayda yapılır? soruları ile meşgul oluyoruz. Ama asıl mesele implant kaç yıl dayanır?  Cevaplar burada.

Okumaya devam et
Bego implant nasıl?

2017 implant fiyatları

İmplant diş yapımı ve fiyatları kullanılan malzeme, Kliniğin fiyat politikası, yapılacak işlemin niteliği ve üzerine yapılacak protezin çeşidine göre farklılık gösterir. Döviz fiyatları ile belirlenen implant fiyatları 2017 yılında ve 2018 yılında farklı fiyatlar ile uygulanmaktadır. Döviz fiyatlarındaki değişim implant fiyatını da etkiler.

Okumaya devam et
Panoramik röntgen

En Yakın Diş Hekimi

Bir gün içerisinde implantın uygulanıp ölçü alındıktan sonra geçici bir diş takılması günümüz teknolojileri nde mümkündür ancak implant uygulanacak bölgenin bu işlem için yeterli kriterlere sağlaması gerekir. Genel sağlığı ve has sağlığını korumak iyi bir ağız temizliği zamanında kontrol ve geç kalmadan tedavi gerektirir. Bir gün de implant uygulaması denildiğinde implant üzerine takılacak dişin geçici bir diş olduğunu bilmeniz gerekir. Çoğu zaman reklam amaçlı bir gün de diş şeklinde tanıtımlar yapılır ve insanlar yanlış bilgilendirirler.

Okumaya devam et
×

Powered by WhatsApp Chat

× WhatsApp ile randevu alın