En Yakın Diş Hekimi

Diş ağrısı başladığında en kısa zamanda diş hekimine ulaşmak isteriz. Gece veya siz günlere özellikle pazar ve Bayram tatillerinde açık diş hekimi duymak çoğu zaman sorun olur. İstanbul Küçükçekmece Florya Yenibosna gölgesinde gece açık diş hekimi arıyorsanız size en yakın diş hekimi ve diş adres ne için bize mail yollayabilirsin diş ağrısı gece başladığında bazen soğuk bile geçebilir ağzınızı soğuk suyla çalkalamak bazen arayıp indirebilir bir ağrı kesici içmek veya dişleri fırçalamak yapabileceğiniz en iyi şeylerden birisidir en yakın Diş hekimine telefon ile Randevu almadan gitmemenizi tavsiye ederim. Çünkü o gün Diş Hekimi yerinde olmabilir. Klinik açık olmasına rağmen sizin dışınızda başka hastalar ile zamanı dolu olabilir.

Çalışmayan bir diş kliniği veya diş hekimi ne zaman kaybettirebilir bu nedenle önce telefonla randevu sonra Diş hekimine gitmek sizin için iyi olacaktır. En yakın diş hekimi aramış ve bulmuş iseniz diş hekimi size yakın ise ve iyi hizmet aldığınızı düşünüyor iseniz eminim ki bir ömür boyu bu diş hekimi ile tedavilerine devam edeceksiniz. Peki sizi mutlu edecek dişhekimine nasıl bulabilirsiniz bir gece vakti veya bayram tatili belki de pazar günü ağrıyan dişimiz için acil diş hekimi bulduğumuzda büyük ihtimalle  o bulduğunuz yakın dişçi orada çalışan diş doktoru nöbetçidir, yani o klinikte sürekli çalışmaz. Birkaç ay sonra gittiğinizde o’nun yerinde başka bir Diş hekimini görürsünüz.

Eğer gece açık bir Diş hekimine gittiyseniz veya bayram pazar gibi tatil günlerinde size iyi hizmet verdiğini düşündüğünüz diş hekiminin mutlaka telefon numarasını bizzat kendisinden isteyin. Size yapılan diş tedavisinin takibi ve belki de bundan sonra yapılması gereken tedavileri size yazılı vermesini isteyin. Bu tedavi ihtiçlarınızı önemseyin ve en kısa zmanda da diğer tedavileriniz yaptırın derim.

Bu Sayfanın İçeriği

En Yakın Diş Polikliniği

 Uzun bir uğraştan sonra arayıp bulduğumuz en yakın diş hekimine gittiğinizde sizi tedavi etmek için gelecek diş hekimi ile tanışın. Diş hekiminin diplomasını  kontrol edip göremediğimiz takdirde kendisini diplomasını görmek istediğinizi söyleyin.
Diş Hekimi diplomasını göremediğimizde başka bir doktora tedavi olmanızı tavsiye ederim çünkü diş hekimi olmadığı halde gece kaçak çalışan birçok insan var. Okulu bitirememiş ya da kendi başlarına mesleği öğrendiklerini düşünen maceracı topluma zararlı insanlardır. Diplomasını gösteremeyen ve doktor olduğu izlenimi ile orada bulunan kişi varsa onu en yakın zamanda il Sağlık Müdürlüğüne etmemiz gerekir.